DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

DEPOLAMA HİZMETİ

Eşya Depolama


Eşya depolama ; ev eşyanızın, ofis malzemeleriniz in, yazlıklarınızın ya da sezonluk iş yerleriniz in taşınır mallarının : hırsızlık, sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde saklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür.

Asansörlü Nakliyat

Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı; havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirdiğinizde liste halinde teslim ediyoruz.

Özen İş Nakliyat farkı ile güvenilir ve kapalı depolarımız da sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Depolanan eşyalarınıza 24 saat bekçili ve güvenlik sistemli depolama hizmeti yanında, eşyalarınıza her tür su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira depolarımız periyodik olarak havalandırılmak ta ve ilaçlanmakta dır.

Eşyalarınızı depolama esnasında kaliteli köpük, koli, karton, silindir fıçı kullanılarak kalifiye elemanlarımız tarafından özenle paketlenir ve bu paketleme işleminde koruma altına aldığımız eşyaları sizinle birlikte tek tek listelemeye alırız ve teslim aldığımız eşyalara dair belgeleri size veririz. Eşyalarınızı bir hafta gibi bir süre öncesinden istediğiniz takdirde firma çalışanlarımız eşyalarınızı istediğiniz adrese teslim eder.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.